Opinie

Z góry dziękujemy za Państwa opinię! Mamy nadzieję, że pobyt w naszym gospodarstwie dostarczył Państwu wiele przyjemnych wrażeń i niezapomnianych chwil.
5/5
Po raz drugi gościliśmy ,,Pod Modrzewiem”. Zdecydowanie polecamy to urokliwe i piękne miejsce. Sympatyczni, uczynni i pomocni właściciele. Atmosfera miła i rodzinna. Dom czysty i zadbany. Duży plac zbaw dla dzieci, możliwość zrobienia grilla i ogniska. Wyżywienie super, porcje nie do przejedzenia. Pozdrawiamy Gospodarzy – wrócimy tu na pewno!
Bogdan, Ania, Paweł i Karol
5/5
Miejsce godne polecenia. Dla dzieci raj. Plac zabaw pierwsza klasa, plus zwierzatka ktore garna sie do ludzi. Obiady palce lizac. Gospodarze przemili ludzie i bardzo uczynni. Polecam w szczegolnosci rodzinom z dziecmi. Pozdrowienia dla pani Krysi i pana Bogdana.
Agnieszka z Myslowic
4.7
Out of 5
4.7/5
5/5
Wraz z kolegami i koleżankami pojechaliśmy tam ekipą dziewięcioosobową. Spędziliśmy tam bardzo miły weekend. Rzeczywiście gospodarze to bardzo mili ludzie, pokoje są ok, bardzo ciekawe miejsca na grilla i ognisko, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Polecam.
Zet
5/5
Polecam pobyt "Pod Modrzewiem" . Czyste, ładne pokoje i dużo zieleni dookoła domu. Dobra lokalizacja - blisko do stoków, blisko do lasu. Gospodarze są bardzo gościnni. Pani Krystyna przygotowuje przepyszne, domowe posiłki.
Marlena Nawrot